PADI Pomoc Tlenowa

PADI Emergency Oxygen Provider

 

Bądź przygotowany, by pomóc swojemu nurkowemu koledze jeśli zajdzie taka potrzeba jako osoba przeszkolona do podawania tlenu.

Zabawa?

Lżej się oddycha wiedząc, że umiesz rozpoznać przypadłości leczone za pomocą tlenu. Będąc najlepszym towarzyszem jesteś najlepiej przygotowany, zwłaszcza kiedy to konieczne.

Czego się nauczysz?

  • Rozpoznawać nurkowe choroby i urazy leczone za pomocą tlenu
  • Prawidłowo przygotować zestaw tlenowy
  • Podawać tlen

Podczas tego kursu sprzęt do nurkowania nie jest potrzebny.

Materiały szkoleniowe

Podręcznik PADI Emergency Oxygen Provider jest niezbędnym składnikiem programu szkoleniowego specjalizacji PADI Pomoc Tlenowa. Przed zajęciami poznasz krok po kroku wyjaśnienia, kiedy i jak podawać tlen. Poznasz również wszystkie aspekty bezpieczeństwa oraz jak zmontować i rozmontować zestaw tlenowy.

W celu uzyskania materiałów szkoleniowych i potrzebnego sprzętu skontaktuj się z Naszym centrum.

Wymagania wstępne:

Choć kurs stworzony jest pod nurków, to nie obejmuje żadnych wymagań wstępnych i nie obejmuje nurkowania, co oznacza, że jest dostosowany również dla osób, które są wokół nurków - załoga łodzi, nie nurkujący koledzy, ratownicy i pracownicy bazy czy centrum nurkowego. Nie potrzebujesz wcześniej żadnych szkoleń z pierwszej pomocy, aby zapisać się na kurs.

Twoja następna przygoda:

Certyfikat Pierwszej Pomocy, który obejmuje resuscytację krążeniowo-oddechową i pierwszą pomoc doskonale idzie w parze ze specjalizacją PADI Pomoc Tlenowa. Jednocześnie przekonasz się, że warto ukończyć kurs Rescue Diver - Nurek Ratownik oraz Master Scuba Diver - Nurek Mistrz, by być najlepiej przygotowanym kompanem nurkowym w okolicy.

 

Cennik kursu

 

Zapraszamy

Kursy rekreacyjne

Kursy techniczne

Kursy instruktorskie

Kursy pierwszej pomocy

Kontakt:

 
tel. +48 531 878 858
 

CopyRights © 2012 - www.pletwal.eu | HSolutions - projektowanie stron internetowych