Akademia Instruktorów Nurkowania H2O

Kurs Instruktorski PADI IDC H2O from Płetwal Poznań on Vimeo.

Pełnym sukcesem zakończyła się druga edycja kursu instruktorskiego w Poznaniu. Kandydaci podczas międzynarodowych egzaminów instruktorskich PADI IE zaprezentowali wysoki profesjonalizm i szczytowy poziom umiejętności, otrzymując bardzo wysokie noty. Tak dobre wyniki podczas egzaminu były owocem ciężkiej dwutygodniowej pracy jaką musieli włożyć podczas kursu instruktorskiego. Ponad 20 godzin zajęć szkoleniowych w basenie podzielone było na 6 sesji; ponad 5 godzin spędzonych w jeziorze realizowane było w trakcie 3 sesji; natomiast godzin spędzonych na sali wykładowej poświęconych na pozyskanie cennej wiedzy nikt już nie liczył, ale każdy dzień zaczynał się o godzinie 7.30 i kończył o 19.30. Czas wolny wypełniały kandydatom zajęcia fakultatywne, takie jak korepetycje z fizyki i fizjologii.

Tak duża liczba zajęć w wodzie pozwoli kandydatom być efektywnym i pewnym siebie instruktorem. Od pierwszego dnia celem szkolenia przeprowadzanego w Akademii Instruktorów Nurkowania H2O nie był egzamin, ale gruntowne przygotowanie kandydatów do pracy jako Instruktor Nurkowania PADI.

Wszyscy uczą tego samego, ale nie wszyscy uczą tak samo! – To hasło które przyświeca szkoleniom instruktorskim realizowanym przez Akademie H2O. Jest to swego rodzaju cel nadrzędny, który także tym razem stanowił o sukcesie kandydatów, już na etapie podjęcia decyzji w której szkole realizować swój kurs PADI IDC.

W programie rozwoju instruktora PADI IDC wzięło udział dwóch kandydatów Krzysztof i Filip; w programie instruktora kadry PADI Staff Instruktor udział wziął Piotr z Wrocławia. Wykładowcami byli PADI CD Maciej Jurasz - Płetwal Poznań, PADI Staff Adam Jurasz - Płetwal Poznań, PADI Staff Dariusz Drozdek - Darco Żagań, PADI Staff Rafał Masłek - Rafa Life Poznań.

Kursy rekreacyjne

Kursy techniczne

Kursy instruktorskie

Kursy pierwszej pomocy

Kontakt:

 
tel. +48 531 878 858
 

CopyRights © 2012 - www.pletwal.eu | HSolutions - projektowanie stron internetowych