Instruktor pomocy tlenowej - Oxygen Instructor

 

Dostarczenie tlenu poszkodowanemu nurkowi może zwiększyć jego szanse przeżycia i wyzdrowienia. Tlen jest ważnym składnikiem w leczeniu urazów nurkowych, a często jest jedyną szansą pierwszej pomocy przewidzianą dla poszkodowanych nurków. Tlen może być także niezbędny w udzielaniu pomocy osobom nienurkującym podczas zawałów czy udarów mózgu.Oxygen Instructor

Każdy nurek powinien wiedzieć jak podawać tlen oraz jakie zastosować środki ostrożności należy stosować podczas jego stosowania. Nauka dostarczania tlenu jest łatwa, a program PADI Pomoc Tlenowa jest idealnym sposobem, aby dowiedzieć się jak i kiedy podawać tlen.

Program PADI Instruktor Pomocy Tlenowej – Oxygen Instructor uczy profesjonalistów PADI jak nauczać z zakresu pomocy tlenowej i jak połączyć ten program z innymi szkoleniami PADI, jak np. PADI Rescue Diver- Nurek Ratownik. Program Oxygen Instructor trwa jeden dzień i może być przeprowadzony w każdym miejscu.

Aby wziąć udział w kursie Oxygen Instructor, kandydat musi mieć status nauczycielski PADI Instruktor, PADI Asystent Instruktora lub aktywny status PADI Divemaster.

Program Pomocy Tlenowej jest odpowiedni dla osób nurkujących i nienurkujących, które mogą wspierać nurków np. kapitanowie łodzi, ratownicy, członkowie rodzin, przyjaciele.

 

Zapraszamy

Kursy rekreacyjne

Kursy techniczne

Kursy instruktorskie

Kursy pierwszej pomocy

Kontakt:

 
tel. +48 531 878 858
 

CopyRights © 2012 - www.pletwal.eu | HSolutions - projektowanie stron internetowych