PADI Tec CCR

 

Nurkowanie techniczne PADI Tec Rec jest najbardziej uznaną organizacją zrzeszającą instruktorów nurkowania technicznego tec ccr specjalizujących się w szkoleniu płetwonurków technicznych oraz gas blenderów. PADI Tec Rec stworzył programy szkoleniowe dla wielu innych organizacji szkolących nurków technicznych, po raz pierwszy firmuje je swoją nazwą i logiem Tec Rec. Kursy te skierowane są do bardzo doświadczonych i zaawansowanych nurków rekreacyjnych, którzy chcą wykonać kolejny krok w nurkowaniu.

Nurkowanie techniczne zostało zrewolucjonizowane dzięki rozwojowi, dostępności i niezawodności rebreatherów o obiegu zamkniętym. CCR zapewniają nurkowi technicznemu liczne korzyści w tym zmniejszoną ilość zużytego gazu, optymalną mieszankę nitroksu dla dekompresji i szerszy zakres rozwiązań problemów sprzętowych.

W konsekwencji CCR umożliwia nurkowi technicznemu dłuższy pobyt pod wodą, który jest oparty o logistykę gazów w przeciwieństwie do obiegów otwartych oraz daje więcej czasu na rozwiązanie problemów związanych z zarządzaniem gazem. Jeśli chcesz skorzystać ze wszystkich korzyści i najnowszych rozwiązań w nurkowaniu w granicach głębokości rekreacyjnych i poza nimi szkolenie PADI Tec CCR pozwoli osiągnąć Twoje cele.

Kursy rekreacyjne

Kursy techniczne

Kursy instruktorskie

Kursy pierwszej pomocy

Kontakt:

 
tel. +48 531 878 858
 

CopyRights © 2012 - www.pletwal.eu | HSolutions - projektowanie stron internetowych