PADI Tec CCR Instructor

 

Nurkowanie techniczne PADI Tec Rec jest najbardziej uznaną organizacją zrzeszającą instruktorów nurkowaniatec ccr instructor technicznego  specjalizujących się w szkoleniu płetwonurków technicznych oraz gas blenderów. PADI Tec Rec stworzył programy szkoleniowe dla wielu innych organizacji szkolących nurków technicznych, po raz pierwszy firmuje je swoją nazwą i logiem Tec Rec. Kursy te skierowane są do bardzo doświadczonych i zaawansowanych nurków rekreacyjnych, którzy chcą wykonać kolejny krok w nurkowaniu.

Nurkowanie techniczne zostało zrewolucjonizowane dzięki rozwojowi, dostępności i niezawodności rebreatherów o obiegu zamkniętym. CCR zapewniają nurkowi technicznemu liczne korzyści w tym zmniejszoną ilość zużytego gazu, optymalną mieszankę nitroksu dla dekompresji i szerszy zakres rozwiązań problemów sprzętowych.

W konsekwencji CCR umożliwia nurkowi technicznemu dłuższy pobyt pod wodą, który jest oparty o logistykę gazów w przeciwieństwie do obiegów otwartych oraz daje więcej czasu na rozwiązanie problemów związanych z zarządzaniem gazem. Jeśli chcesz skorzystać ze wszystkich korzyści i najnowszych rozwiązań w nurkowaniu w granicach głębokości rekreacyjnych i poza nimi szkolenie PADI Tec CCR pozwoli osiągnąć Twoje cele.

Jeśli jesteś Instruktorem PADI z doświadczeniem w nurkowaniu technicznym i rebreatherowym i chcesz sprostać wymaganiom nauczania programów PADI Tec CCR, to bycie Instruktorem nurkowania technicznego na obiegu zamkniętym jest właśnie dla Ciebie. Nurkowanie techniczne na rebreatherach jest może jeszcze niszowym rodzajem nurkowania, ale jednocześnie bardzo szybko się rozwija dzięki rozwojowi technologii coraz bardziej dostępnej i niezawodnej. Zapisz się na kurs Instruktora Tec CCR!

Aby zostać Instruktorem PADI Tec CCR najprostszym sposobem jest zapisać się na kurs PADI Tec 40 CCR Instructor. Z czasem, jak spełnisz dalsze warunki, będziesz mógł rozwinąć swoją wiedzą, umiejętności i możliwości o kursy PADI Tec 60 CCR Instructor i PADI Tec 100 CCR Instructor.

Kursy rekreacyjne

Kursy techniczne

Kursy instruktorskie

Kursy pierwszej pomocy

Kontakt:

 
tel. +48 531 878 858
 

CopyRights © 2012 - www.pletwal.eu | HSolutions - projektowanie stron internetowych