Kurs zaawansowany
PADI AOWD
 
 
AOWD to Eksploracja, Podniecenie, Doświadczenie. To to co kurs PADI Advanced Open Water Diver proponuje. I nie, nie trzeba być "zaawansowanym" możesz wziąć go od razu - jest zaprojektowany tak, że możesz iść na kurs prosto po kursie PADI Open Water Diver. Kurs Advanced Open Water Diver pozwala zwiększyć swoją pewność siebie i budować swoje umiejętności nurkowania, dzięki czemu można czuć się bardziej komfortowo w wodzie. Jest to świetny sposób, aby uzyskać więcej nurkowań, doświadczenia, pewności siebie i nadal uczyć się pod okiem instruktora PADI. Kurs bazuje na tym, czego już się nauczyłeś oraz rozwija nowe możliwości, wprowadzając Cię do nowych działań i nowych sposobów na dobrą zabawę w nurkowaniu.
 Będziesz doskonalić swoje umiejętności, wykonując pięć nurkowań z wprowadzeniem do:
 
 • podwodnej nawigacji
 • głębsze nurkowanie (zazwyczaj od 18-30 m)
 • Oraz spróbować kolejnych trzech nurkowań z różnych specjalizacji które są do waszego wyboru.

Czego uczymy?

Wiedza i umiejętności, które dostajesz na Advanced Open Water Diver oczywiście różnić się w zależności od zainteresowań i przygód:
 1. Praktyczne aspekty głębokiego nurkowania.
 2. Fizjologiczne skutki głębsze nurkowania.
 3. Więcej sposobów używania podwodnego kompasu.
 4. Jak nawigować za pomocą cykli kopnięć, wizualnych odniesinień i czasu.
 5. Jak lepiej wykorzystać komputer nurkowy i Elektroniczny Rekreacyjny Planer nurkowań (eRDPTM).
 6. I wiele, wiele więcej, w zależności od wybranych Nurkowań z przygodą.
Jakie są wymagania ?
 
Aby zrobić ten kurs, musisz być:
 1. Open Water Diver PADI (lub równoważny certyfikat z innej organizacji szkoleniowej)
 2. 15 lat (12 dla juniorów Advanced Open Water Diver)

Zabawa? To Twój Wybór 

Jednym z powodów, których pokochasz kursu Advanced Open Water Diver jest to, że ty i twój instruktor możecie wybierać spośród 15 rodzajów Nurkowań z Przygodą do ukończenia kursu. Można spróbować swoich sił w cyfrowej fotografii podwodnej, nurkowanie na wrakach, nurkowanie z podwodnym skuterem i wiele innych.
 
Każde Nurkowanie z Przygodą w kursie Advanced Open Water Diver PADI może zostać zaliczone w kierunku pierwszego nurkowania odpowiedniej specjalizacji PADI.
 
Jakiego sprzętu będziesz używać?
 
Będziesz korzystać ze wszystkich podstawowych narzędzi nurkowych w tym z Twojego podwodnego kompasu. W zależności od wyboru trzech Nurkowań z Przygodą, będziesz mógł wypróbować: podwodny sprzęt fotograficzny, DPVs (podwodne skutery), latarki, nurkowanie w suchym skafandrze, bojki nurkowe, i wiele innych specjalnych narzędzi.
 
Materiały do nauki, czego potrzebujesz ?Kurs AOWD
 
Podręcznik Nurkowanie z Przygodą PADI i DVD dostarczy informacji na temat ponad 16 rodzajów specjalności nurkowych. Będziesz używać ich, jako przewodnika by poprawić swoje umiejętności nurkowe i przygotować się do nowych doświadczeń i przygód.
 
Ciekawi cię nurkowanie nocne? Zapoznaj się z rozdziałem nurkowania nocnego. Gdy będziesz chciał spróbować swoich umiejętności, instruktor poprowadzi Cię na Twoje pierwsze przygody z Nurkowaniem Nocnym. Kłopoty z podwodnej nawigacji? Zapoznaj się z rozdziałem podwodna nawigacja następnie zgłoś się do Instruktora PADI który zademonstruje Ci jak należy posługiwać się kompasem.
 
Aby zakupić ten produkt, skontaktuj się z Instruktorem PADI lub z naszym Centrum Nurkowym
 
Uruchom kurs Advanced Open Water Diver Online
 
PADI Advanced Open Water Diver jest częścią ® PADI eLearning.
Kurs Advanced Open Water Diver Online rozpocznij już teraz, otrzymasz informacje, odnośnie siedmiu najpopularniejszych Nurkowani z Przygodą (chociaż Ty i Twój instruktor możecie wybrać jeszcze inne Nurkowania z Przygodą). Zacznij teraz!
 
Twoje kolejne Przygody
 
Po wypróbowaniu specjalizacji w kursie Advanced Open Water Diver, prawdopodobnie będziesz chciał wziąć cały kurs i dowiedzieć się więcej przed tobą: Nurkowanie na wysokości, AWARE-fish identyfikacja, nurkowanie z łodzi, nurkowanie głębokie, skuter podwodny, nurkowanie w prądzie, suchy skafander, nurkowanie wielopoziomowe, nurkowanie nocne, doskonała pływalności, podwodna nawigacja, podwodna fotografia, nurkowanie wrakowe.
 
 
Cennik kursu
 
 
Zapraszamy
 

Kursy rekreacyjne

Kursy techniczne

Kursy instruktorskie

Kursy pierwszej pomocy

Kontakt:

 
tel. +48 531 878 858
 

CopyRights © 2012 - www.pletwal.eu | HSolutions - projektowanie stron internetowych