Nurek Ratownik 
PADI Rescue Diver
 
 
"Wyzwania" i "nagrody" te słowa najlepiej opisują kursu PADI Rescue Diver. Opierając się na tym czego już się nauczyłeś, ten kurs rozwija to co już wiesz o ewentualnych problemach, uczy jak im zapobiegać i jak je rozwiązać, jeżeli się pojawią.

Rescue

 
Czego uczymy?
 
Uczymy Cię:
  • Samo ratownictwa
  • Rozpoznawanie stresu u nurków i zarządzanie akcją ratowniczą
  • Zarządzanie w sytuacjach kryzysowych i sprzęt potrzebny do pomocy
  • Ratowanie spanikowanych nurków
  • Ratowanie nieodpowiadających niereagujących nurków
Jakie są wymagania?
 
Aby zapisać się na kursu PADI Rescue Diver, musisz:
Zabawa?
 
Zabawa podczas tego kursu, to nowe wyzwania i mistrzowskie ich opanowanie. Większość nurków znajduje na kursie zarówno wymagania jak i satysfakcje, a na koniec mówią, że jest najlepszym kursem, jaki kiedykolwiek podjęli
Rescue
Jakiego sprzętu będziesz używać ?
 
Korzystamy z całego nurkowego sprzętu podstawowego w tym komputer nurkowy i akcesoria oraz boje, koła ratownicze, zestaw tlenowy, maseczki resuscytacyjne.
 
Skontaktuj się z Nami na temat najbliższego terminu szkolenia.
 
Materiały do nauki, czego potrzebujesz?
 
PADI Rescue Diver crewpak obejmuje wszystkie materiały potrzebne do ukończenia kursu PADI Rescue Diver - w tym maskę kieszeniową. Dowiesz się w jaki sposób myśli Rescue Diver. Umiejętności ratownicze będziesz ćwiczyć z instruktorem PADI. Po kursie Rescue Diver, można w razie potrzeby przejrzeć DVD, aby odświeżyć swoje umiejętności bezpieczeństwa. Ten kurs daje Ci narzędzia wiedzy i techniki na niemal każdą sytuacje alarmową.
 
Rescue Diver Online
PADI Rescue Diver jest najnowszym dodatkiem do rodziny PADI eLearning ®. Rescue Diver Online możesz zacząć już teraz i uczyć się we własnym tempie. Zacznij teraz!
 
Twoja następna przygoda.
 
Po zakończeniu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej i Resuscytacji oraz kursu PADI Rescue Diver, należy rozpocząć kurs PADI Emergency Oxygen Provider, razem te trzy kursy dają Ci zdolność do radzenia sobie w każdej sytuacji związanej z ratownictwem nurka.
 


Cennik kursu

 

 
Zapraszamy
 
 
 

Kursy rekreacyjne

Kursy techniczne

Kursy instruktorskie

Kursy pierwszej pomocy

Kontakt:

 
tel. +48 531 878 858
 

CopyRights © 2012 - www.pletwal.eu | HSolutions - projektowanie stron internetowych