EFR Instructor

Instruktor Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

 

EFR - Emergency First Response - jest uznanym na świecie kursem pierwszej pomocy przedlekarskiej. Jego program został zatwierdzony przez ILCOR (Międzynarodowa Rada Resuscytacji) i od 2003 roku wykorzystywany jest do szkolenia osób na całym świecie.

Resuscytacja krążeniowo oddechowa (CPR) oraz pierwsza pomoc są ważnymi umiejętnościami, na które jest wysoki popyt. Jako Instruktor Pierwszej Pomocy możesz uczyć tych umiejętności praktycznie każdego.

Zabawa?

Zdobądź doświadczenie w tym, jak należy nauczać, jakie są wymogi szkolenia opartego na wydajności oraz jaka jest Twoja rola, jako instruktora w środowisku nauczycielskim, ucząc resuscytacji krążeniowo oddechowej CPR i pierwszej pomocy.

Nauczysz się również, jak motywować swoich uczniów, oceniać ich wiedzę, skutecznie przekazywać treści, biegle rozwijać praktyczne umiejętności kursantów podczas sesji treningowych oraz jak właściwie zaprezentować wybrany scenariusz kursu w oparciu o życiowe doświadczenie.

Czego możesz uczyć?

Dowiedz się jak przeprowadzać kursy Pierwszej Pomocy Przedmedycznej EFR obejmujące pierwszą pomoc i CPR. Nauczysz się również przeprowadzać szkolenie z obsługi Automatycznego Defibrylatora Zewnętrznego (AED), zestawu tlenowego oraz radzenia sobie w sytuacji zadławienia.

Materiały do nauki:Instructor EFR Pletwal Poznan

Instruktorski zestaw do nauki zawiera pełną gamę materiałów dydaktycznych dla kursantów EFR. Zestaw specjalny obejmuje:

  • Podręcznik dla kursantów z pierwszej pomocy, pomocy dzieciom i AED/CPR
  • DVD dla kursantów z pierwszej pomocy, pomocy dzieciom i AED/CPR
  • Przewodnik instruktorski z pierwszej pomocy, pomocy dzieciom i AED/CPR
  • Zestaw egzaminacyjny dla kursantów z pierwszej pomocy i pomocy dzieciom

Wymagania wstępne:

Terminy:

Rekrutacja w trybie ciągłym

W każdej minucie, gdzieś w Polsce jakaś osoba wzywa pomocy lub jej potrzebuje. Osoba, która znalazła się w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia potrzebuje sprawnej i natychmiastowej pomocy. Czasami pierwszej pomocy będzie potrzebować ktoś z Twoich najbliższych (mąż, żona, dziecko, rodzice) lub ktoś z Twoich przyjaciół, znajomych, a czasami zupełnie obca osoba. Naucz się udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej dla bezpieczeństwa Twojej rodziny, przyjaciół, współpracowników i dla Siebie.

Zanim do poszkodowanego przybędzie profesjonalna pomoc medyczna miną cenne minuty, a ten czas może zaważyć na życiu lub zdrowiu osoby potrzebującej pomocy. Może to właśnie TY będziesz tą osobą, która pomoże poszkodowanemu udzielając pierwszej pomocy przedmedycznej i ratującą jej osobie życie?

 

!!!STOP BEZRADNOŚCI- NAUCZ SIĘ RATOWAĆ LUDZI!!!

Zapraszamy

Kursy rekreacyjne

Kursy techniczne

Kursy instruktorskie

Kursy pierwszej pomocy

Kontakt:

 
tel. +48 531 878 858
 

CopyRights © 2012 - www.pletwal.eu | HSolutions - projektowanie stron internetowych