Instruktor Kadry

PADI IDC Staff Instructor

 

Jako doświadczony Instruktor PADI, masz wiedzę i doświadczenie, aby podzielić się nią z przyszłymi liderami PADI i wiesz, że Twoja edukacja nigdy się nie skończy. Pomagasz w wychowywaniu kolejnego pokolenia Instruktorów PADI, zagłębiając się w wiedzę instruktora trenera.

Zabawa?

Ponieważ Instruktorzy Kadry stanowią integralną część programu PADI Instructor Development Course (IDC), możesz budować swoją drogę do PADI Course Directora prowadząc prezentacje podczas szkoleń instruktorskich IDC oraz pomagając PADI Divemasterom i Assistant Instruktorom w zdobyciu stopnia PADI Instruktor Wód Otwartych (OWSI). Wiele centrów nurkowych lub baz oczekuje instruktora o takim właśnie wysokim doświadczeniu i wyszkoleniu, czyniąc przy tym ważny krok, jeśli rozważasz pracę w centrum nurkowym lub chcesz otworzyć własne centrum lub sklep nurkowy.

Czego się nauczysz?

  • Zostaniesz mistrzem teorii nurkowania, przekazywania wiedzy podczas wykładów i zajęć na wodach basenowych na poziomie instruktorskim
  • Bierzesz udział w kursie IDC jako członek zespołu, a nie jako uczeń
  • Jesteś partnerem dla Twojego Course Directora

Czego czego możesz uczyć? 

Poza wszystkimi kursami, które możesz nauczać jako Instruktor PADI możesz również:

Wymagania wstępne:

Opcje uczestnictwa:

  • Opcja A: to Audyt kursu IDC w trakcie, którego uczestniczysz w całym programie rozwoju instruktora PADI IDC, w charakterze kadry szkoleniowej. Oceniasz osiągnięcia kandydatów na prowadzonych przez nich wykładach, zajęciach w basenie i wodzie otwartej. Twoje opinie i oceny są weryfikowane przez Course Directora i muszą być spasowane z ocenami które on wystawił. Czas trwania programu to 14-16 dni, z możliwością rozłożenia na dwie części. Otrzymujesz bardzo wartościowy produkt, w bardzo dobrej cenie.
  • Opcja B: to forma szkolenia dedykowanego, polegająca na uczestnictwie w kursie Staff Instructor jednocześnie nie uczestnicząc w programie PADI IDC. Główną zaletą tej formy szkolenia jest czas trwania 3-4 dni. Kurs skupia się na spasowaniu wystawianych przez Ciebie ocen z ocenami Course Directora i opanowaniem zakresu kursu Asystent Instruktora – do którego prowadzenia będziesz uprawniony jako Staff Instructor.

Kursy rekreacyjne

Kursy techniczne

Kursy instruktorskie

Kursy pierwszej pomocy

Kontakt:

 
tel. +48 531 878 858
 

CopyRights © 2012 - www.pletwal.eu | HSolutions - projektowanie stron internetowych