PADI Identyfikacja Ryb

PADI Project AWARE Fish Identification

 

Czy kiedykolwiek podczas nurkowania zadałeś sobie pytanie, "Co to było?"

Specjalizacja PADI Project AWARE Identyfikacja Ryb zapewni podstawy identyfikacji ryb tak, abyś następnym razem znał odpowiedź.

Zabawa?

Polubisz nurkowanie jeszcze bardziej, kiedy będziesz wstanie rozpoznać stworzenia, które widzisz. Wartość, jaką uzyskasz po tym kursie to wykorzystanie nowo nabytych umiejętności podczas każdego wakacyjnego nurkowania, ponieważ gdy już raz poznasz główne rodziny ryb i ich cechy, to pomoże Ci rozszyfrować gatunki, które można spotkać na całym świecie.

Na przykład, ryba motyl na Karaibach ma podobny kształt do ryby motyla w Azji Południowo-Wschodniej, ale ich kolory i znaki szczególne mogą się bardzo różnić. Jeśli wiesz, do jakiej rodziny ta ryba należy, to jest o wiele łatwiej odnaleźć lokalną nazwę, lub przynajmniej być w stanie inteligentnie zapytać lokalnego instruktora nurkowania, co widziałeś. To działa lepiej, niż pytanie o "cienką żółtą rybkę, ze śmieszną płetwą ogonową."

Czego się nauczysz?

Podczas dwóch nurkowań zyskujesz doświadczenie w odszukiwaniu i identyfikacji fascynujących ryb, które zobaczysz pod wodą. Dowiesz się:Fish ID

  • Jak identyfikować cechy lokalnych rodzin i gatunków ryb
  • Techniki i strategie badań ryb
  • Jak planowań nurkowanie, organizację i procedury podczas identyfikacji ryb

Wymagania wstępne:

  • Ukończone 10 lat
  • Certyfikat (jr) Open Water Diver (lub równoważny certyfikat innej organizacji)

Twoja następna przygoda:

Podczas nauki o rybach będziesz również ciekawy jak funkcjonuje środowisko podwodne, do czego dedykowana jest specjalizacja PADI Podwodny Przyrodnik.

Może również chcesz odświeżyć swoje umiejętności fotografii podwodnej, tak by robić zdjęcia i dokumentować gatunki fauny i flory podwodnej, na którą trafisz podczas nurkowania.

 

Cennik kursu

 

Zapraszamy

Kursy rekreacyjne

Kursy techniczne

Kursy instruktorskie

Kursy pierwszej pomocy

Kontakt:

 
tel. +48 531 878 858
 

CopyRights © 2012 - www.pletwal.eu | HSolutions - projektowanie stron internetowych